Mean Well LPV-20-24 Voeding 20W 24V 0.84A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPV-20-24 Voeding 20W 24V 0.84A IP67 Schakelvoeding CV
€ 10,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2634
LED Voeding LPV-20-24 van Mean Well
- Vooral geschikt voor LED-strips
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, Auto Recovery
- Universele ingang
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Rendement > 80%
- Vermogen: 20W
- Constante spanningsvoeding in kunststof behuizing
- Afmetingen (LxBxH): 118 mm x 35 mm x 26 mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPV-20-24 Voeding 20W 24V 0.84A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 20 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,22 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,2 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 20 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.