Mean Well LPV-35-12 Voeding 36W 12V 3A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPV-35-12 Voeding 36W 12V 3A IP67 Schakelvoeding CV
€ 14,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1344
Mean Well LPV-35-12
- Constante spanningsvoeding
- Geschikt voor LED verlichting
- Afmetingen (LxBxH): 148x40x30 mm
- Gesloten kunststof behuizing
- Niet dimbaar
- RoHS conform
- Beschermingsklasse IP67: geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, auto recovery
- Bescherming tegen overspanning, kortsluiting en oververhitting
- Met open kabeleinden
Opmerking: Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPV-35-12 Voeding 36W 12V 3A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 18 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 36 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,31 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,32 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 17 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,31 kg |
| Productbreedte: | 40 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productlengte: | 148 mm |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 36 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.