Mean Well LPV-35-24 Voeding 36W 24V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPV-35-24 Voeding 36W 24V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 14,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2635
Mean Well LPV-35-24 LED Voeding 36W 24V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV
- Duurzame voeding van MEAN WELL
- Modelaanduiding: LPV-35-24
- Uitgang 24 V/DC / 7.5A
- Constant voltage- en constant current-modus mogelijk
- Vermogen 36W
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnenshuis en buitenshuis
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot 85%
- Toepassingsgebied: LED-verlichting binnen/buiten, parkeerplaatsverlichting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPV-35-24 Voeding 36W 24V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 18 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 36 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,31 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,32 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 18 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 18 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,31 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 36 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.