Mean Well LPV-60-12 Voeding 60W 12V 5A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPV-60-12 Voeding 60W 12V 5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 11,96
% € 15,95 (25.02% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Mean Well LPV-60-12 LED Voeding 60W 12V 5A IP67 Schakelvoeding CV
Onze 60 Watt schakelvoeding van MEAN WELL overtuigt door zijn hoogwaardige afwerking en door zijn lange levensduur. Deze voeding is dankzij de universele ingang (AC 85 tot 264V, 50 en 60 Hz) wereldwijd inzetbaar. De schakelvoeding is IP67 gecertificeerd en kan daardoor zowel binnen als buiten en in vochtige ruimtes, zoals badkamers en kelders, worden geïnstalleerd.
Hierdoor is hij geschikt voor alle soorten LED-verlichting, zoals LED-reclameletters, parkeerplaatsverlichting etc.
De hoogwaardig afgewerkte voeding is beveiligd tegen kortsluiting, overspanning en overbelasting. Wij verlenen op dit product 2 jaar garantie.
- Duurzame voeding van MEAN WELL
- Modelnaam: LPV-60-12
- Uitgang 12 V/DC / 5A
- Constante spanning- en constante stroommodus mogelijk
- Vermogen 60W
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot wel 96%
- Universele AC-ingang
- Toepassingsgebied: LED-verlichting binnen/buiten, parkeerplaatsverlichting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 20 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,37 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,4 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 22 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 22 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,37 kg |
| Productbreedte: | 42 mm |
| Producthoogte: | 32 mm |
| Productlengte: | 162,5 mm |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,2 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden