Mean Well LRS-150-12 Schakelvoeding 150W 12V 12.5A Industriële Voeding
Mean Well LRS-150-12 Schakelvoeding 150W 12V 12.5A Industriële Voeding
€ 23,45
28 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2815
MEAN WELL LRS-150-12 12V/DC 12.5A 150W
- Platte 150W voeding met schroefaansluitingen
- Materiaal van aluminium
- Ingangsspanning is selecteerbaar (115V AC of 230V AC)
- 1-zijdige schroefaansluiting
- Hoge bedrijfstemperatuur tot 70⁰C
- Koeling door vrije luchtcirculatie
- Vermogen 150W bij 12V
- Ingang 230V AC
- Beschermingsklasse IP20
- Kortsluitings-/overbelastings-/overspannings-/oververhittingsbeveiliging
- Afmetingen (LxBxH): 159x97x30 mm
- Gewicht: 480 g
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LRS-150-12 Schakelvoeding 150W 12V 12.5A Industriële Voeding"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 16,7 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,417 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,439 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 22 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 22 g |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,417 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LRS |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 10 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.