Mean Well LRS-150-24 Schakelvoeding 156W 24V 6.5A Industrie Voeding
Mean Well LRS-150-24 Schakelvoeding 156W 24V 6.5A Industrie Voeding
€ 17,45
35 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2814
Mean Well LRS-150-24 Schakelvoeding 156W 24V 6.5A Industrie Voeding
Deze voeding heeft de volgende eigenschappen:
- Geschikt voor industriële machines en huishoudelijke apparaten
- Gesloten bouwvorm met schroefaansluitingen
- Lange en platte vorm voor eenvoudige installatie
- 6.5A stroomsterkte
- 24V/DC constante spanningsuitgang
- Rendement tot 89%
- Het maximale vermogen bedraagt 156W
- Kortsluitbeveiliging, bescherming tegen oververhitting, overspanningsbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LRS-150-24 Schakelvoeding 156W 24V 6.5A Industrie Voeding"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 16,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,41 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,43 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 22 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 22 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,41 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LRS |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 10 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.