Mean Well NPF-90-12 LED Voeding 90W 12V 7.5A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well NPF-90-12 LED Voeding 90W 12V 7.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 41,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2731
Mean Well NPF-90-12 LED Voeding 90W 12V 7.5A IP67 Schakelvoeding CV
- Duurzame voeding van MEAN WELL
- Modelnaam: NPF-90-12
- Uitgang 12 V/DC / 7.5A
- Zowel constante spanning als constante stroom werking mogelijk
- Vermogen 90W
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnens- en buitenshuis
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot wel 91%
- Toepassingsgebied: LED verlichting binnen/buiten, parkeerplaatsverlichting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well NPF-90-12 LED Voeding 90W 12V 7.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +80 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 26 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 90 W |
| Fabrieksgarantie: | 5 jaar |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,67 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,72 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 44 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 44 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,67 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Productbreedte: | 63 mm |
| Producthoogte: | 37,5 mm |
| Productlengte: | 171 mm |
| Serie: | NPF |
| Vermogen: | 90 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.