Mean Well PCD-60-1400B LED Driver dimbaar TRIAC 25-43V 1400mA Constante stroom CC
Mean Well PCD-60-1400B LED Driver dimbaar TRIAC 25-43V 1400mA Constante stroom CC
€ 30,95
13 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Trafo PCD-60-1400B 60W 1400mA Triac dimbaar*
Hier hebben we een LED-driver van het bekende merk MeanWell voor ons, ontworpen voor gebruik binnenshuis en geschikt voor TRIAC dimmen.
Aan de ingangszijde werkt de trafo met een spanning in het bereik tussen 180 ~ 295VAC.
Hij is ontworpen voor een constante stroom van 1400mA, levert daarbij een spanning in het bereik van 25~42VDC en heeft een vermogen van 60 Watt.
- Toegestane bedrijfstemperatuur: -30 °C ~ +45 °C
- Geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en oververhitting.
- Productafmetingen: 128 x 60 x 31,5 mm (LxBxH).
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad Downloads.
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP42 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 7,3 cm |
| Constante stroom (CC): | 1.40 A |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,32 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,32 kg |
| Productbreedte: | 58 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productlengte: | 125 mm |
| Serie: | PCD |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 17,5 cm |
Aanmelden