Mean Well PWM-90-12 LED Voeding dimbaar 0-10V / PWM 90W 12V 7.5A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well PWM-90-12 LED Voeding dimbaar 0-10V / PWM 90W 12V 7.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 35,12
% € 46,95 (25.2% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2653
Mean Well Schakelvoeding PWM-90-12 12V 90W IP67
- Vanwege de beschermingsklasse IP67 geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Waterbestendige kunststof behuizing met bevestigingsogen aan de hoeken
- Geschikt voor meubelinbouw (MM-markering)
- Kwalitatief hoogwaardige 12V voeding voor LED-verlichtingstoepassingen
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, overtemperatuur
- Auto Recovery
- PWM-uitgang, flikkervrije dimbaarheid gegarandeerd
- Typische levensduur hoger dan 50.000 uur
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well PWM-90-12 LED Voeding dimbaar 0-10V / PWM 90W 12V 7.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaarheid: | PWM, 0-10V |
| Energieverbruik: | 90 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,41 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,03 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,385 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | PWM |
| Vermogen: | 90 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.