Mean Well Schakelvoeding RSP-200-12 12V , 200W 16,7A IP20
Mean Well Schakelvoeding RSP-200-12 12V , 200W 16,7A IP20
€ 37,01
% € 66,95 (44.72% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1849
Mean Well Schakelvoeding RSP-200-12 12V 200W 16,7A IP20
Deze voeding heeft de volgende eigenschappen:
- Geschikt voor industriële machines en huishoudelijke apparaten
- Gesloten bouwvorm met schroefaansluitingen
- Lange en platte vorm voor eenvoudige installatie
- 16.7A stroomsterkte
- 12V/DC constante spanningsuitgang
- Rendement tot 89%
- Het maximale vermogen bedraagt 200W
- Kortsluitbeveiliging, bescherming tegen oververhitting, overspanningsbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well Schakelvoeding RSP-200-12 12V , 200W 16,7A IP20"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 200 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,72 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,76 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 40 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,04 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,725 kg |
| Productbreedte: | 113 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productlengte: | 213 mm |
| Vermogen: | 200 W |
| Verpakkingslengte: | 23,67 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.