Mean Well XLG-150-12-A LED Voeding 150W 12V 12.5A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well XLG-150-12-A LED Voeding 150W 12V 12.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 31,95
37 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4339
Mean Well XLG-150-12-A Voeding voor LED-verlichtingsprojecten
- Hoogwaardige LED-schakelvoeding met 5 jaar fabrieksgarantie
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnenshuis, buitenshuis en in vochtige ruimtes
- Weerbestendige metalen behuizing
- Met meubelgoedkeuring
- Stroombegrenzing instelbaar via interne potentiometer
- Uitgangsspanning van 12V
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom en oververhitting
- Nullastvermogen minder dan 0,5W
- Voor constante stroom- en constante spanningsverwerking
- Toepassingsgebieden: Reclamelichtbakken, buitenverlichting, huisverlichting, verlichting voor commerciële ruimtes
- Universele ingang 100-305V AC
- Afmetingen: 180x63x35,5 mm (LxBxH)
- Koeling via luchtconvectie
- Levensduur: > 50.000 uur
- Dimfunctie via 1-10V DC, PWM of potentiometer mogelijk
- Nullastvermogen minder dan 0,5W
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well XLG-150-12-A LED Voeding 150W 12V 12.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 23,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,73 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,76 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 38 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 38 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,73 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 63 mm |
| Producthoogte: | 35,5 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 180 mm |
| Serie: | XLG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12500 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,6 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.