Mean Well XLG-200-12-A LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well XLG-200-12-A LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV
€ 36,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4341
Mean Well XLG-200-12-A
- Constantspanningsontwerp + constantstroomuitgang
- Laag nullastvermogen <0,5W
- Voor LED-verlichtingstoepassingen
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting, overstroom en oververhitting
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnenshuis, buitenshuis en in vochtige ruimtes
- Weerbestendige metalen behuizing
- SELV-conforme voeding
- Aansluitkabels met open uiteinden
- Toepassingsgebieden: tuinverlichting, huisverlichting, podiumverlichting, straat-/parkeerverlichting
- Levensduur >50.000 uur
- Geschikt voor meubelinbouw
- Stroombegrenzing instelbaar via interne potentiometer
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well XLG-200-12-A LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 65000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 25,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 192 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,84 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,88 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 41 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 41 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,84 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 1100 mA |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 63 mm |
| Producthoogte: | 35,5 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 199 mm |
| Serie: | XLG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 16000 mA |
| Vermogen: | 192 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.