Mean Well XLG-75-24-A LED Voeding 74.4W 24V 3.1A IP67 Schakelende voeding CV
Mean Well XLG-75-24-A LED Voeding 74.4W 24V 3.1A IP67 Schakelende voeding CV
€ 24,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4336
Mean Well XLG-75-24-A voor LED-verlichting buitenshuis
- Constante stroom- en constante spanningdriver (mixed mode) van het merk MEAN WELL
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnenshuis, buitenshuis en in vochtige ruimtes
- Weerbestendige, robuuste metalen behuizing
- Stroombegrenzing instelbaar via interne potentiometer
- Uitgangsspanning 24 V/DC
- SELV-conform
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom en oververhitting
- Universele ingang 100~305V AC
- Afmetingen: 140x63x32 mm (LxBxH)
- Constante vermogensmodus met geïntegreerd PFC-circuit
- Bedrijfstemperatuur: -40 °C tot +90 °C
- Dimfunctie via 1-10V DC, PWM of potentiometer mogelijk
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well XLG-75-24-A LED Voeding 74.4W 24V 3.1A IP67 Schakelende voeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 21 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 74,4 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,54 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,573 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 34 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 34 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,54 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 450 mA |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 63 mm |
| Producthoogte: | 32 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 140 mm |
| Serie: | XLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 3100 mA |
| Vermogen: | 74,4 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.