MiBoxer 15W 230V RGB+CCT LED Tuinspot WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC03
MiBoxer 15W 230V RGB+CCT LED Tuinspot WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC03
€ 54,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
RGB+CCT LED Tuinspot 15W 2.4GHz Wi-Fi ready | MiBoxer
Deze ronde tuinspot van MiLight/MiBoxer zal alle liefhebbers van LED-lichttechniek enthousiasmeren. Er zijn 16 miljoen kleurtinten beschikbaar voor prachtige lichtaccenten in de buitenruimte. De ingebouwde High Lumen LED-chips verbruiken weinig stroom en zorgen voor volle kleuren. Het lichtbereik bedraagt ca. 10 meter.
De tuinspot met metalen beugel heeft een hoogte van 180 mm, een breedte van 170 mm en een diepte van 51 mm. Door de zijdelingse bevestiging van de spot aan de metalen beugel kan de lampkop in verticale richting 180° worden gekanteld voor de optimale stralingshoek. De tuinspot wordt op de meegeleverde grondpen (lengte 161 mm) gemonteerd, die vervolgens in de grond wordt gestoken. Op de grondpen kan de spot 360° worden gedraaid voor het instellen van de perfecte lichtrichting.
De beschermingsklasse IP66 maakt de LED tuinspot uitermate geschikt voor buitengebruik. De spot heeft een lange levensduur van 50.000 uur.
Toepassingsgebieden: Verlichting van tuinobjecten zoals bomen, struiken, verhoogde borders, fonteinen, sculpturen, gevels, etc.
De tuinspot beschikt bovendien over een geniaal technisch detail (repeater-functie), dat de signaaloverdracht naar andere MiBoxer-spots mogelijk maakt die zich binnen een bereik van ca. 30 meter bevinden.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen instelling van de lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen brandt de tuinspot dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
WiFi ready
Bovendien draagt deze tuinspot het kenmerk "WiFi ready", wat betekent dat u met behulp van een kleine besturingsmodule (apart te bestellen) de instellingen van de spot via uw smartphone of tablet kunt bedienen (iOS vanaf 7.0/Android vanaf 4.1).
De MiBoxer besturingsmodule dient hier als brug en heeft een micro-USB stekker. De besturingsmodule wordt direct op de router aangesloten (geschikte kabel apart te bestellen). Indien alle USB-aansluitingen van de router bezet zijn, heeft u een USB-netadapter van 5V nodig (apart te bestellen).
Om met de lichtmagie aan de slag te kunnen gaan, hoeft u alleen nog maar de gratis APP van MiLight/MIBOXER op uw smartphone of tablet te downloaden.
Deze tuinspot is ook bestuurbaar via de "normale" wegen zoals een 2,4GHz afstandsbediening of wandschakelaar (inbouw/opbouw).
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Breedte van de verpakking: | 17,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928876 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 15 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,79 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,88 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 90 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 90 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1500 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,79 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1500 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Nominale stroom: | 260 mA |
| Opbouwbreedte: | 170 mm |
| Opbouwdiameter: | 151 mm |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productbreedte: | 170 mm |
| Producthoogte: | 188 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 51 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 15 Grad |
| Vermogen: | 15 W |
| Verpakkingshoogte: | 6,7 cm |
| Verpakkingslengte: | 18,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden