MiBoxer 25W 230V RGB+CCT LED Tuinstraler WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC05
MiBoxer 25W 230V RGB+CCT LED Tuinstraler WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC05
€ 74,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
RGB+CCT LED Tuinstraler 25W 2.4GHz WiFi ready | MiBoxer
Deze ronde tuinstraler van MiLight zal alle liefhebbers van LED-lichttechniek enthousiasmeren. Er zijn 16 miljoen kleurtinten beschikbaar voor prachtige lichtaccenten in de buitenruimte. De ingebouwde High Lumen LED-chips verbruiken weinig stroom en zorgen voor volle kleuren.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen instelling van de lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen brandt de tuinstraler dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
De tuinstraler heeft met de metalen beugel een hoogte van 180 mm, een breedte van 170 mm und een diepte van 65 mm. De straler is aan de zijkant van de metalen beugel bevestigd en kan daarom in verticale richting worden gekanteld voor de optimale stralingshoek. De tuinstraler wordt op de meegeleverde grondpen (lengte 161 mm) gemonteerd, die vervolgens in de grond wordt gestoken.
Het spreekt voor zich dat deze tuinstraler met zijn hoge beschermingsklasse IP66 uitermate geschikt is voor gebruik buitenshuis.
De energiezuinige LED-tuinstraler heeft een lange levensduur.
Toepassingsgebieden: Verlichting van tuinobjecten zoals bomen, struiken, verhoogde plantenbakken, fonteinen, sculpturen, gevels, etc.
De tuinstraler beschikt bovendien over een geniaal technisch detail (repeater-functie), dat de signaaloverdracht naar andere MiBoxer-stralers mogelijk maakt die zich binnen een bereik van ca. 30 meter bevinden.
WiFi ready - een kleine stap naar Smart Home
Bovendien draagt deze tuinstraler het kenmerk „WiFi ready“, wat betekent dat u met behulp van een kleine besturingsmodule (apart te bestellen) de instellingen van de straler via uw smartphone of tablet kunt bedienen (iOS vanaf 7.0/Android vanaf 4.1).
De MiBoxer besturingsmodule dient hier als brug en heeft een Micro-USB stekker. De besturingsmodule wordt direct op de router aangesloten (geschikte kabel apart te bestellen). Indien alle USB-aansluitingen van de router bezet zijn, heeft u een USB-netstekker van 5V nodig (apart te bestellen).
Om met de lichtmagie aan de slag te kunnen gaan, hoeft u alleen nog maar de gratis APP van MiLight/MiBoxer op uw smartphone of tablet te downloaden.
Deze tuinstraler is ook bestuurbaar via de "normale" wegen zoals een 2,4GHz afstandsbediening of wandschakelaar (inbouw/opbouw).
Wanneer alles is ingesteld, kunt u vanuit kantoor via uw smartphone de tuinverlichting in- en uitschakelen of vanuit uw strandstoel aan de kust het lichtkunstwerk in uw tuin activeren.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Breedte van de verpakking: | 17,3 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Driverfabrikant: | Futlight |
| EPREL-registratienummer: | 929804 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 25 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,88 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,02 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 137 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 137 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 170 mm |
| Inbouwdiepte: | 65 mm |
| Inbouwlengte: | 341,5 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4500 K, 5000 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 75 Ra |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1700 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,88 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1700 Lumen |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productbreedte: | 170 mm |
| Producthoogte: | 65 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 341,5 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 15 Grad |
| Vermogen: | 25 W |
| Verpakkingshoogte: | 9 cm |
| Verpakkingslengte: | 18,3 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden