MiBoxer 5in1 Smart Controller DIN-rail 2.4GHz WiFi ready LS2S
MiBoxer 5in1 Smart Controller DIN-rail 2.4GHz WiFi ready LS2S
€ 20,95
Niet langer beschikbaar
MiBoxer 5in1 Smart Controller DIN-rail 2.4GHz WiFi ready LS2S
Onze 5in1 Smart Controller voor DIN-rail montage is de ideale keuze wanneer u een slimme nieuwbouw plant of uitgebreide renovaties aan de elektronica in uw huis wilt uitvoeren. Bij vastgelegde kabels voor uw verlichting heeft u met deze controller de mogelijkheid om deze direct in de schakelkast te installeren. Hiervoor wordt hij eenvoudig op de DIN-rail gemonteerd. Er kunnen maximaal 5 kanalen worden aangesloten. Zo vervalt het lastige opbergen en verbergen van de controller direct bij de lichtbron. De controller is geschikt voor eenkleurige LED lampen, CCT, RGB, RGBW en RGB+CCT. Hiermee kunnen alle gangbare LED kleurvarianten met slechts één controller worden afgedekt.
De controller kan met behulp van 2,4GHz WiFi-overdracht uitstekende verbindingen en een bereik tot 30 meter bereiken.
In combinatie met onze moderne wandbedieningen en afstandsbedieningen ontstaat zo een gebruiksvriendelijk smart home.
Moet er in uw huis meer dan 30m worden overbrugd, dan is dit goed te realiseren. Via de auto-synchronisatie worden signalen automatisch tussen verschillende controllers doorgegeven. Installeert u dus in een paneel een extra controller, dan kan deze het ontvangen signaal doorsturen. Zo kunnen ook grotere afstanden dan 30m worden overbrugd.
Kanalen:
- Eenkleurige LED lampen
- CCT
- RGB
- RGBW
- RGBCCT
Instructievideo voor de MiBoxer 5in1 Smart Controller DIN-rail
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aanloopstroom: | 12 mA |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 9,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Driverfabrikant: | Futlight |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,09 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 19 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 36 mm |
| Inbouwdiepte: | 59 mm |
| Inbouwlengte: | 92,5 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Productbreedte: | 36 mm |
| Producthoogte: | 59 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 92,5 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 10000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,3 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden