MiBoxer 6W 230V RGB+CCT LED Tuinspot WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC04
MiBoxer 6W 230V RGB+CCT LED Tuinspot WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC04
€ 26,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
RGB+CCT LED Tuinspot 6W 2.4GHz Wi-Fi ready
De tuinspot is gemaakt van hoogwaardig kunststof. De lampkop is zo geconstrueerd dat de warmte snel kan worden afgevoerd.
Door de kantelhoek van de lampkop aan te passen en door de rotatie op de grondpen wordt de lichtstraal in de gewenste richting gestuurd. Dankzij de beschermingsklasse IP66 is de tuinspot absoluut geschikt voor buitengebruik.
Kleurcompositie met RGB CCT
Er zijn 16 miljoen kleuren beschikbaar. Naast de kleurwissel is de gekozen lichtkleur ook nog dimbaar. Met deze energiezuinige LED tuinspot haalt u als het ware een lichttechnicus in de tuin voor een sfeervolle verlichting. En de bediening is heel eenvoudig: met een afstandsbediening, een wandschakelaar of de bijbehorende app op uw smartphone bepaalt u hoe de tuinspot moet branden.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen instelling van de lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen brandt de CCT LED tuinspot dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
Voordelen bij het gebruik van meerdere tuinspots
Wilt u meerdere Mi-Light tuinspots gebruiken? - Dan wacht hier nog een verrassing op u: wanneer u één tuinspot aanstuurt om bijvoorbeeld de kleur te veranderen, dan wordt het stuursignaal doorgegeven aan de volgende tuinspot, die het signaal op zijn beurt weer doorgeeft aan de volgende spot. Elke tuinspot heeft dus een repeaterfunctie. Deze repeaterfunctionaliteit overbrugt afstanden van maximaal 30 meter. Zo eenvoudig verandert u de sfeerkleur in uw tuin.
Wat is MiBOXER?
De fabrikant van Mi-Light producten heeft een naamsverandering doorgevoerd. Dit betekent dat de naam Mi-Light na verloop van tijd zal verdwijnen en wordt vervangen door de naam MiBOXER. De naamsverandering zal geen invloed hebben op de werking van de producten.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Breedte van de verpakking: | 16,7 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928877 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,22 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,28 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 55 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 55 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 550 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,22 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 550 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productbreedte: | 71 mm |
| Producthoogte: | 71 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 269,5 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 25 Grad |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingshoogte: | 7,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| Voeding: | intern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden