MiBoxer 6W 24V RGB+CCT LED Tuinspot WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC08
MiBoxer 6W 24V RGB+CCT LED Tuinspot WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC08
€ 27,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4378
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
MiBoxer RGB+CCT Wandbediening 4 Zones Opbouw Dimmen Schakelen Kleurregeling batterijgevoed B4 - Kleur: zwart
Productkleur:
zwart
€ 22,45
LED Tuinspot Grondpen 6W RGB CCT
Deze 6W tuinspot beschikt over 16 miljoen lichtkleurinstellingen. De tuinspot is dimbaar.
De tuinspot wordt geleverd met een 161 mm lange grondpen waarop de tuinspot gemonteerd kan worden. De grondpen is gemaakt van hoogwaardig kunststof. De aansluitkabel heeft een lengte van twee meter. De voeding moet apart worden besteld. Wij adviseren de voeding met art.nr. 4464, die perfect gecombineerd kan worden met deze tuinspot.
De High Lumen LED-chips geven het licht symmetrisch af via een optische lens. De tuinspot wordt aangestuurd met een 2.4 GHz afstandsbediening of wandschakelaar (beide apart te bestellen). Met een 2.4 GHz gateway is spraakbesturing (Alexa, Google Assistant) en bediening via smartphone mogelijk. Gebruik om compatibiliteitsredenen accessoires van MiBoxer.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer 6W 24V RGB+CCT LED Tuinspot WiFi Tuinlamp met Grondpen FUTC08"
| Aansluiting: | Waterdichte stekkerverbinding |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Breedte van de verpakking: | 17 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928889 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,28 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 62 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,06 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte toevoerkabel: | 200 cm |
| Lichtstroom: | 550 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,28 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 550 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 250 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 71 mm |
| Productdiameter: | 60 mm |
| Producthoogte: | 108 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 25 Grad |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingshoogte: | 9,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.