MiBoxer 9W LED Inbouwspot RGB+CCT Ø135mm WiFiready FUT062
MiBoxer 9W LED Inbouwspot RGB+CCT Ø135mm WiFiready FUT062
€ 26,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Kantelbare LED Spot 9W met wit frame | FUT062
De witte LED Spot van MiBoxer heeft een diameter van 135 mm en een diepte van slechts 59 mm. Met de verende klemmen aan de zijkant wordt de spot in de plafonduitsparing (diameter 120 mm - 125 mm) bevestigd. De spot is gemaakt van aluminium. De ingebouwde lenzen zorgen voor een strakke lichtopbrengst. Aan de achterzijde zorgen de aluminium koelribben voor een snelle warmteafvoer.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 59 mm
- Inbouwdiameter: 120 mm
- Productdiameter: 135 mm
De ronde LED-spot is tot 30° kantelbaar. Hierdoor kunnen de lichteffecten perfect worden aangepast aan uw persoonlijke wensen. Bovendien heeft u de beschikking over 16 miljoen lichtkleuren en een kleurtemperatuur van 2700K - 6500K.
Er zijn verschillende bedieningsmogelijkheden, die apart besteld moeten worden. Afstandsbedieningen of wandschakelaars zijn een eenvoudige manier om de kleurinstellingen en helderheid van de LED Spot te regelen. Voor spraakbesturing (Amazon Alexa en Google Assistant) is nog een 2.4GHz Gateway vereist. Dit geldt ook voor de bediening via de smartphone met de gratis app.
De LED Spot wordt geleverd met een geschikte driver die de lange levensduur van ca. 50.000 uur ondersteunt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Breedte van de verpakking: | 14,3 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928886 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Inbouwbreedte: | 122 mm |
| Inbouwdiameter: | 122 mm |
| Inbouwdiepte: | 59 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 780 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 780 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productdiameter: | 135 mm |
| Producthoogte: | 62 mm |
| Productkleur: | wit |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 15 Grad |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingshoogte: | 6,99 cm |
| Verpakkingslengte: | 15,6 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden