MiBoxer CCT LED Afstandsbediening 4 Zones Dimmen Schakelen FUT007
MiBoxer CCT LED Afstandsbediening 4 Zones Dimmen Schakelen FUT007
€ 8,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
CCT LED Afstandsbediening van MiBoxer FUT007
De perfecte aanvulling voor de bediening van uw CCT LED verlichting; met onze afstandsbediening bedient u bijvoorbeeld 12V/24V LED strips of slimme CCT MiBoxer buitenlampen en gloeilampen.
Op de CCT LED afstandsbediening kunt u tot wel 4 verschillende zones aansturen en aan elke zone een willekeurig aantal lichtbronnen toevoegen. Eén afstandsbediening is zo bijvoorbeeld voldoende om slimme lichtbronnen in 4 verschillende ruimtes te bedienen. U heeft dan een zone \"Woonkamer\", een zone \"Keuken\", enzovoort. Het is echter ook mogelijk om binnen één ruimte verschillende zones toe te wijzen. In de woonkamer zou u op zone 1 de plafondlamp, op zone 2 de leeslamp, enzovoort kunnen programmeren. U heeft zo een onbeperkt aantal combinatiemogelijkheden. Configureer uw verlichting met deze afstandsbediening geheel naar uw persoonlijke wensen en voorstellingen.
De afstandsbediening werkt met de 2,4GHz draadloze techniek en beschikt over een bereik van 30 meter, waardoor de verlichting ook vanuit andere ruimtes kan worden bediend. Dim vanaf de bank de verlichting in de keuken of schakel voor het naar bed gaan alvast het licht in de slaapkamer aan, terwijl u nog in de woonkamer bent.
Bediening
De bediening van de afstandsbediening is kinderspel en intuïtief. Bovenop de afstandsbediening bevindt zich de aan-uitschakelaar, waarmee alle verbonden apparaten tegelijkertijd worden bediend. Bij het verlaten van de woning kunt u zo alle verbonden lichtbronnen gelijktijdig uitschakelen.
Via de ring daaronder kunnen de kleurtemperatuur en helderheid worden ingesteld. Boven/onder verandert de lichtintensiteit (dimmen), links/rechts verandert de kleurtemperatuur tussen warmwit naar koeler wit tot aan koudwit.
Onderaan de afstandsbediening bevinden zich vier schakelaars voor de vier zones. Daarmee kunnen alle lampen van de betreffende zone aan- of uitgeschakeld worden. Wanneer een zone met de aan-schakelaar is ingeschakeld, kunnen vervolgens via de ring de lichtkleur en intensiteit specifiek voor deze zone worden aangepast.
Houd er rekening mee dat voor het gebruik van de afstandsbediening twee AAA-batterijen nodig zijn, die niet bij de levering zijn inbegrepen.
Afmetingen: 110x53x20 mm
Instructievideo CCT LED Afstandsbediening van MiBoxer FUT007
Ontdek in deze video hoe u de afstandsbediening efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
\"
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 11,5 cm |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 12 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 13 g |
| Ingangsspanning (V): | 3 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Nominale levensduur: | 20000 Std. |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Productbreedte: | 53 mm |
| Producthoogte: | 21,5 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 110 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden