MiBoxer CCT LED Controller 2 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT035M
MiBoxer CCT LED Controller 2 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT035M
€ 13,95
Niet langer beschikbaar
Controller voor CCT LED Strips
Deze controller wordt gebruikt voor de aansturing van CCT LED strips. De driver verzendt en synchroniseert signalen binnen een straal van 30 meter. Bovendien fungeert de controller ook als repeater, waardoor het signaal verder kan worden doorgegeven. Hierdoor kunnen met meerdere controllers ook grote afstanden worden overbrugd.
Via de controller wordt de dimbaarheid en kleurtemperatuur van een CCT LED strip geregeld.
Via de controller kunnen 8 zones of gebieden worden aangestuurd. Praktisch in dit verband is dat u bijvoorbeeld met maximaal 4 afstandsbedieningen tegelijkertijd toegang heeft tot de functies van de controller.
Waarmee wordt de controller aangestuurd?
De afstandsbediening (apart te bestellen) is de eenvoudigste manier van aansturing. Beide apparaten hoeven alleen maar met elkaar gekoppeld te worden. Wij adviseren bijbehorende afstandsbedieningen van Mi-Light/Mi-Boxer.
Wilt u de spraakbesturing van Amazon/Alexa of Google Home gebruiken? Dan heeft u als accessoire nog een wifi-gateway nodig (apart te bestellen). Ook voor de aansturing met de smartphone heeft u een extra besturingsmodule nodig.
Instructievideo voor de MiBoxer CCT LED Controller 2 Kanaal 12/24V FUT035M
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 12 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 12 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 13 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Productbreedte: | 37,5 mm |
| Producthoogte: | 22 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 119 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden