MiBoxer CCT LED Controller 2-kanaals 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT035
MiBoxer CCT LED Controller 2-kanaals 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT035
€ 12,95
Niet langer beschikbaar
MiBoxer LED Controller voor CCT LED strips of CCT panelen
Deze controller wordt aangestuurd met een geschikte CCT afstandsbediening (apart te bestellen). Wij adviseren om redenen van compatibiliteit afstandsbedieningen van MiBoxer.
De controller wordt aangesloten op 12V-/24V-strips of 24V LED panelen.
Met dit LED besturingsapparaat wordt de kleurtemperatuurwisseling van bijvoorbeeld een CCT paneel geregeld, evenals de dimbaarheid.
Er kunnen tot 4 zones of 4 gebieden (bijv. 4 kamers) van de LED verlichting met deze controller via een enkele afstandsbediening of een enkele CCT wandschakelaar worden aangestuurd.
De stap naar een Smart Home is snel gezet: de controller kan aan een WiFi-bridge module (apart te bestellen) worden gekoppeld om bijvoorbeeld de kleurinstellingen via een smartphone te selecteren.
Afmetingen (LxBxH) van de CCT controller: 85x45x22 mm
CCT LED Controller voor de besturing van CCT strips, 2-kanaals, max. 6A / kanaal
Stroom max.
15A
Spanning/Vermogen DC12-24V:
12V max. 120 Watt
24V max. 240 Watt
Instructievideo voor de CCT LED Controller online kopen
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 5,2 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM, via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 10 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 11 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Nominale stroom: | 10000 mA |
| Productbreedte: | 45 mm |
| Producthoogte: | 22,5 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 85 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 240 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 10000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,5 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden