MiBoxer CCT LED Controller Mini 2 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT035S
MiBoxer CCT LED Controller Mini 2 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT035S
€ 11,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
MiBoxer CCT LED Controller 12/24V - FUT035S
De MiBoxer controller FUT035S wordt gebruikt voor de aansturing van Dual White lichtbronnen/LED strips (ook wel CCT lichtbronnen/strips genoemd).
Met de controller wordt een kleurtemperatuurbereik van 2700K tot 6500K geregeld, oftewel de lichtkleuren koudwit, neutraalwit en warmwit. De helderheid of dimbaarheid wordt ook via deze controller gewaarborgd.
Aansturing
Er zijn verschillende aansturingsmogelijkheden (apart te bestellen) voor deze MiBoxer controller:
- Afstandsbediening
- Smartphone
- Spraakbesturing
Bij de afstandsbediening kunt u kiezen uit verschillende modellen, bijv. FUT006, FUT007, B2/T2, B1/T1, FUT087. Vanwege compatibiliteitsredenen raden wij MiBoxer-producten aan. De afstandsbediening heeft een direct bereik van ca. 30 meter.
Voor aansturing via spraak (bijv. Alexa) of smartphone moet een gateway (apart te bestellen) op de wifi-box worden aangesloten.
Technische specificaties
- Werkspanning: DC12V ~ 24V
- Bedrijfstemperatuur: -10 °C tot 40 °C
- Afmetingen (LxBxH): 74,5 mm x 36 mm x 17 mm
Instructievideo voor de MiBoxer Controller Mini FUT039S voor RGB CCT
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 7,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 9 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 10 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Productbreedte: | 36 mm |
| Producthoogte: | 17 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 74,5 mm |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden