MiBoxer CCT LED Spot 6W GU10 | Wifi ready | FUT107
MiBoxer CCT LED Spot 6W GU10 | Wifi ready | FUT107
€ 15,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Lamp GU10 6W | CCT | MiBoxer FUT107
Deze LED spot schijnt met warm-, neutraal- of koudwit licht. De wisseling tussen deze lichtkleuren gebeurt traploos. Deze 6W lamp is dimbaar. De GU10 lichtbron heeft een levensduur van ca. 50.000 uur.
De GU10 lamp heeft de gebruikelijke diameter van 50 mm en een hoogte van 72 mm.
Vanwege het beschikbare kleurtemperatuurbereik van 2700K - 6000K wordt de lamp veelvuldig gebruikt in woonkamers, slaapkamers, kantoren en andere commerciële ruimtes.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen brandt de LED spot dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
Verschillende bedieningsmogelijkheden
Er zijn verschillende oplossingen om de GU10 lichtbron aan te sturen, deze moeten apart worden besteld.
De 2,4GHz afstandsbediening is een zeer eenvoudige oplossing. Wij adviseren uit compatibiliteitsoverwegingen afstandsbedieningen van MiBoxer. Andere alternatieven zijn inbouw- of opbouw-wandschakelaars voor CCT lichtbronnen.
Instructievideo LED Lamp GU10 6W | CCT | MiBoxer FUT107
Ontdek in deze video hoe u de GU10 lamp efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 6,5 cm |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 902340 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Fitting: | GU10 |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 18 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 25 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 580 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 580 Lumen |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 65 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 50 mm |
| Productdiameter: | 50 mm |
| Producthoogte: | 72 mm |
| Productkleur: | wit |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 30 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 36 Watt |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingshoogte: | 7,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,5 cm |
| Voeding: | intern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden