MiBoxer CCT Lamp 6W DUAL WHITE E27 | WiFi ready | FUT017
MiBoxer CCT Lamp 6W DUAL WHITE E27 | WiFi ready | FUT017
€ 11,86
% € 13,95 (14.98% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Lamp E27 Dual White van MiBoxer
Met de dimbare Dual White lamp haalt u een alleskunner in huis, die traploos kan wisselen tussen warm- en koudwitte lichtkleuren. Als u een gezellig sfeerlicht wilt, kies dan voor de kleurtemperatuur 2700K (warmwit). Bij het lezen, knutselen of koken wordt eerder de neutrale lichtkleur (4000K) of de koudwitte lichtkleur (6500K) gekozen.
Daarom is de E27 lichtbron 6W geschikt voor talrijke ruimtes: woonkamer, slaapkamer, kantoor, keuken, wachtkamer, ontvangstruimte, etc.
De E27 lichtbron bestaat uit een aluminium behuizing voor perfecte koeling, een hoogwaardige LED-driver, LED-chip en acryl afdekking. Vanwege de hoogwaardig verwerkte materialen heeft deze E27 een lange levensduur.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen instelling van de lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen brandt de LED lamp dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
Bedieningsmogelijkheden - apart te bestellen
De Dual White lamp wordt direct met een afstandsbediening of een muurschakelaar (opbouw/inbouw) aangestuurd.
Of zoekt u een Smart Home oplossing, bijv. spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? Dan heeft u een MiBoxer Gateway nodig (apart te bestellen), zodat de spraakbesturing of smartphonebediening lukt.
Gebruik vanwege compatibiliteitsredenen producten van MiBoxer.
Technische details
- Afmeting: hoogte 100 mm, diameter 57 mm
- Helderheid 500 lumen
- Vermogen 6W
- CRI>80
- Stralingshoek 220°
Instructievideo MiBoxer CCT Lamp 6W DUAL WHITE E27 | WiFi ready | FUT017 | 1862
Ontdek in deze video hoe u de E27 lamp efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 6,2 cm |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928847 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Fitting: | E27 |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 40 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,04 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | MiBoxer |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 500 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,1 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 500 Lumen |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productdiameter: | 57 mm |
| Producthoogte: | 100 mm |
| Productkleur: | wit |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 220 Grad |
| Vermogen: | 6 W |
| Verpakkingshoogte: | 10,6 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,2 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | GFSK, MiBoxer 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden