MiBoxer CCT Wand-inbouw Controller 1 Kanaal Dimmen Schakelen Kleurregeling 12-24V P2
MiBoxer CCT Wand-inbouw Controller 1 Kanaal Dimmen Schakelen Kleurregeling 12-24V P2
€ 15,24
% € 23,45 (35.01% bespaard)33 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
CCT LED Wand-inbouw Dimmer Controller
Met deze eenvoudig te bedienen maar elegante wandschakelaar kunt u comfortabel uw CCT lampen / verlichting dimmen en de kleurtemperatuur instellen. De schakelaar kan uw aangesloten verlichting daarbij traploos tussen 2700k en 6500k regelen, afhankelijk van de specificaties van uw geïnstalleerde lichtbronnen.
Tot 3 verschillende instellingen kunnen daarbij worden opgeslagen (Save 1 en Save 2, evenals de Memory-functie die de laatste instelling automatisch herstelt bij het opnieuw inschakelen).
Onze schakelserie van MiBoxer overtuigt door de hoogwaardig afgewerkte en moderne touchpanelen. Het oppervlak is gemaakt van gehard glas, wat er niet alleen chic uitziet maar ook beschermt tegen krassen. Bovendien is de schakelaar voorzien van een nauwkeurig en snel reagerend touchdisplay. De bedieningselementen op het display zijn eenvoudig gehouden en bieden de perfecte combinatie van volledige functionaliteit en gemakkelijke bediening.
Naast de regelaars voor kleurtemperatuur en dimmen bevindt zich in het midden de aan/uit-schakelaar, deze beschikt over een klein rood indicatielampje, zodat de schakelaar ook in het donker moeiteloos te vinden en te bedienen is.
Bijzonder is de automatische uitschakelfunctie, waardoor het licht na 60 seconden wordt uitgeschakeld. Genoeg tijd dus om rustig in bed te stappen!
Het bereik van de schakelaar bedraagt 30m.
Alle schakelaars en afstandsbedieningen uit de MiBoxer serie en de app zijn met elkaar te combineren. Let op: voor spraakbesturing en bediening via de app is een gateway vereist.
Instructievideo voor de Dimmer Controller voor CCT LED
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 11 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,18 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 30 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 9,03 g |
| Inbouwbreedte: | 86 mm |
| Inbouwdiepte: | 9 mm |
| Inbouwlengte: | 86 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 5000 mA |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Productbreedte: | 85 mm |
| Producthoogte: | 26 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 85 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 240 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 10000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 11 cm |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden