MiBoxer CCT Wandschakelaar / Afstandsbediening Dimmen Schakelen S1 - Kleur: wit
MiBoxer CCT Wandschakelaar / Afstandsbediening Dimmen Schakelen S1
€ 13,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
MiBoxer CCT Wandschakelaar/Afstandsbediening S1-W
Met deze witte wandschakelaar, die tegelijkertijd als afstandsbediening kan worden gebruikt, bedient u de CCT-verlichting in uw woning, kantoorinrichting of winkels.
Voor deze MiBoxer-wandschakelaar heeft u twee AAA-batterijen nodig (niet bij de levering inbegrepen).
De wandschakelaar heeft een diameter van 70 mm en een hoogte van 24 mm. De meegeleverde houder wordt op een willekeurige plek op een muur geplakt. De wandschakelaar wordt door een magneet in deze houder vastgehouden.
De ronde en compacte vorm zorgt ervoor dat de schakelaar onopvallend aanwezig is in ruimtes en is daarom in elke omgeving eenvoudig in te passen. Door de batterijvoeding bent u niet afhankelijk van een stroombron.
De wandschakelaar of de afstandsbediening heeft een bereik van 30 meter.
Via de schakelaar stelt u de gewenste witte lichtkleur in en dimt u het licht naar uw persoonlijke voorkeuren. Geen schakelaars, geen draaiknoppen, eenvoudig en intuïtief via aanraking.
Deze wandschakelaar/afstandsbediening kan onder andere met de volgende MiBoxer-artikelen worden gebruikt (niet uitsluitend): FUT017, FUT019, FUT107, FUT109, FUT035S
Instructievideo MiBoxer CCT Wandschakelaar / Afstandsbediening Wit Dimmen Schakelen S1-W | 4547
Ontdek in deze video hoe u de afstandsbediening efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Breedte van de verpakking: | 8,5 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,08 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 16 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 21 g |
| Kleur: | wit |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Productdiameter: | 70 mm |
| Producthoogte: | 24 mm |
| Productkleur: | wit |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
Aanmelden