MiBoxer Constantstroom Controller 900mA CCT/dimmer
MiBoxer Constantstroom Controller 900mA CCT/dimmer
€ 27,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2278
Constantstroom Controller 900mA CCT/dimmer
Instructievideo voor de constantstroom controller voor CCT verlichting
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer Constantstroom Controller 900mA CCT/dimmer"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 16 cm |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Radiofrequentieband: | 2402 - 2482 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 1 cm |
| Verpakkingslengte: | 20,5 cm |
| WLAN-protocollen: | GFSK |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.