MiBoxer DMX 512 LED Transmitter 6dBmn DC5V Bereik 30m FUTD01
MiBoxer DMX 512 LED Transmitter 6dBmn DC5V Bereik 30m FUTD01
€ 29,95
21 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3594
Accessoires
DMX512 LED Transmitter FUTD01
De DMX512-transmitter FUTD01 is compatibel met de MiBoxer RGBCCT DMX-controller FUT039M (art.nr. 4272) und de MiBoxer RGBCCT lichtbron FUT012 (art.nr. 2667). Gebruik met MiBoxer-producten die geen DMX ondersteunen, is niet mogelijk.
De DMX-transmitter kan direct via de XLR-stekkerverbinding op een DMX-mengpaneel worden aangesloten en verzendt de DMX-stuursignalen naar compatibele MiBoxer-controllers en lichtbronnen.
Met één DMX-transmitter kunnen controllers en lichtbronnen in maximaal 16 individueel aanstuurbare zones worden bediend. Het aantal controllers en lichtbronnen binnen een zone is daarbij onbeperkt. Elke zone gebruikt 5 DMX512-communicatiekanalen, waarmee de helderheid van rood, groen, blauw, warm wit en koud wit kan worden ingesteld van 0% tot 100%.
Dankzij de speciale 2,4GHz transmissietechnologie van MiBoxer zijn bereiken tot 30 m mogelijk bij een extreem lage latentie.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer DMX 512 LED Transmitter 6dBmn DC5V Bereik 30m FUTD01"
| Behuizingskleur: | zwart |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 69 cm |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,4 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,55 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,15 g |
| Ingangsspanning: | 5 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 5 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| LED-fabrikant: | MiBoxer |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,4 kg |
| Productbreedte: | 23 mm |
| Producthoogte: | 47 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 188 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer, DMX |
| Verpakkingshoogte: | 30 cm |
| Verpakkingslengte: | 213 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.