MiBoxer Draadloze Afstandsbediening RGBW | Dimmen Schakelen Kleurinstelling | FUT096
MiBoxer Draadloze Afstandsbediening RGBW | Dimmen Schakelen Kleurinstelling | FUT096
€ 11,95
11 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1446
MiLight RGBW Touch Draadloze Afstandsbediening LED
Een kleine, handige afstandsbediening die uitstekend werkt voor het regelen van RGBW lampen, panelen en strips in het bereik van 12V-24V.
Dankzij de 2.4 GHz radiofrequentie heeft deze een bereik van 30m en kan hij 16.000.000 verschillende kleurtinten evenals wit licht instellen via het gevoelige touch-oppervlak. Ook het dimmen van de gekozen lichtinstellingen is mogelijk, evenals de controle over de loopsnelheden van de ingestelde programma's.
De afstandsbediening beschikt over 9 verschillende kleurprogramma's (modi):
Programma 1:
De kleuren rood, groen, blauw en wit worden na elkaar in- en uitgefaded
De kleuren rood, groen, blauw en wit worden na elkaar in- en uitgefaded
Programma 2:
De kleuren rood, groen, blauw en wit, geel en paars knipperen en wisselen elkaar af
De kleuren rood, groen, blauw en wit, geel en paars knipperen en wisselen elkaar af
Programma 3:
Verschillende kleuren wisselen elkaar af en flitsen of knipperen
Verschillende kleuren wisselen elkaar af en flitsen of knipperen
Programma 4:
De helderheid van rood licht wordt van 0% naar 100% opgevoerd, daarna uitgeschakeld, waarna het 3x knippert.
De helderheid van rood licht wordt van 0% naar 100% opgevoerd, daarna uitgeschakeld, waarna het 3x knippert.
Programma 5:
De helderheid van groen licht wordt van 0% naar 100% opgevoerd, daarna uitgeschakeld, waarna het 3x knippert.
De helderheid van groen licht wordt van 0% naar 100% opgevoerd, daarna uitgeschakeld, waarna het 3x knippert.
Programma 6:
De helderheid van blauw licht wordt van 0% naar 100% opgevoerd, daarna uitgeschakeld, waarna het 3x knippert.
De helderheid van blauw licht wordt van 0% naar 100% opgevoerd, daarna uitgeschakeld, waarna het 3x knippert.
Programma 7:
Verschillende kleuren gaan vloeiend in elkaar over en knipperen daarna in een willekeurige volgorde.
Verschillende kleuren gaan vloeiend in elkaar over en knipperen daarna in een willekeurige volgorde.
Programma 8:
Verschillende kleuren gaan vloeiend in elkaar over.
Verschillende kleuren gaan vloeiend in elkaar over.
Programma 9:
Wit licht knippert.
Wit licht knippert.
Een andere geweldige eigenschap van deze afstandsbediening is de mogelijkheid om er vier verschillende zones van LED's mee aan te sturen en deze afzonderlijk of in groepen te bedienen (bijvoorbeeld de volledige verlichting van de woonkamer, slaapkamer, kinderkamer en tuin).
Het aantal LED's per zone is daarbij onbeperkt.
Instructievideo MiBoxer Draadloze Afstandsbediening RGBW | Dimmen Schakelen Kleurinstelling | FUT096 | 1446
Ontdek in deze video hoe u de afstandsbediening efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer Draadloze Afstandsbediening RGBW | Dimmen Schakelen Kleurinstelling | FUT096"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 12,3 cm |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 13 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Keurmerken: | RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Productbreedte: | 52,5 mm |
| Productdiameter: | 185 mm |
| Producthoogte: | 120 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,8 cm |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.