MiBoxer LED Spot 3W CCT Dual Wit 12V IP66 Uitsparing 33-36mm SL2-12
MiBoxer LED Spot 3W CCT Dual Wit 12V IP66 Uitsparing 33-36mm SL2-12
€ 13,13
% € 15,45 (15.02% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4541
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
LED Spot 12V Dual White voor buiten van MiBoxer (SL2-12)
De uit aluminium vervaardigde LED Spot SL2 van MiBoxer overtuigt met een hoogwaardige afwerking, wat een levensduur van 50.000 uur met zich meebrengt. De onderhoudsarme LED-spot wordt met twee aan de zijkant geplaatste veerklemmen in een plafonduitsparing van 33-36 mm bevestigd.
Een ander uitstekend voordeel: bij deze LED-spot kan de witte lichtkleur worden ingesteld in een kleurtemperatuurbereik van 1800K tot 6500K, dus van super-warmwit tot koudwit. Voor lichtensceneringen van entreegebieden, dakoverstekken, carports, veranda's, terrassen, balkons, etc. zijn er dus geen grenzen gesteld.
Voor het instellen van de gewenste lichtkleur heeft u een geschikte afstandsbediening en een passende controller nodig (bijv. FUT035, FUT035M, FUT035S, etc.).
De LED-spot heeft een aansluitkabel. Gewoonlijk worden meerdere LED-spots gebruikt voor een geschikte verlichting. De bijbehorende aansluit- en verlengkabels kunnen als toebehoren apart worden besteld. Met één stroombron kunnen tot wel 20 LED-spots gelijktijdig in gebruik worden genomen.
Technische gegevens
- Hoogte: 36 mm
- Diameter: 42 mm
- Benodigde plafonduitsparing: 33 mm - 36 mm
- Levensduur: 50.000 uur
- Kleurtemperatuur: Van 2700K tot 6500K
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer LED Spot 3W CCT Dual Wit 12V IP66 Uitsparing 33-36mm SL2-12"
| Afdekking: | helder |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Breedte van de verpakking: | 9 cm |
| CCT-modus: | fade |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 1091219 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,09 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 23 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 24 g |
| Inbouwdiameter: | 33 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 270 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 270 Lumen |
| Productdiameter: | 42 mm |
| Producthoogte: | 36 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 360 mm |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 36 Grad |
| Vermogen: | 3 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.