MiBoxer Lineaire Lamp 1033mm 18W RGB+CCT 1.900lm IP66 Vochtbestendige lamp WiFi LL1-18
MiBoxer Lineaire Lamp 1033mm 18W RGB+CCT 1.900lm IP66 Vochtbestendige lamp WiFi LL1-18
€ 52,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Vochtbestendige lamp 18W met gekleurd licht - MiBoxer
Bij de LED vochtbestendige lamp van MiBoxer kiest u uit 16 miljoen lichtkleuren en uit warm-, neutraal- en koudwit licht. Bij de witte lichtkleur wordt het kleurtemperatuurbereik van 2700K - 6500K gedekt. Deze vochtbestendige lamp is dimbaar.
De bediening van de dimbare vochtbestendige lamp RGB CCT verloopt via een afstandsbediening of wandschakelaar, beide apart te bestellen. Met een gateway (apart te bestellen) is aansturing via spraak of smartphone mogelijk (Smart Home geschikt). Vanwege compatibiliteitsredenen raden wij accessoires van MiBoxer (voorheen MiLight) aan.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen instelling van de lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen brandt de vochtbestendige lamp dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
De LED lamp heeft een lengte van 1010 mm, een hoogte van 53 mm en een breedte van 51 mm. Het licht wordt homogeen afgegeven door het melkachtige lichtoppervlak. Het oppervlak bestaat uit een tegen UV beschermde afdekking van polycarbonaat. De stralingshoek bedraagt 140°.
De robuuste LED vochtbestendige lamp heeft beschermingsklasse IP66 en is zowel geschikt voor buitengebruik als voor binnengebruik.
Daarom kent deze lamp een breed toepassingsgebied: kantoorruimtes, verkoopruimtes, ontvangsthallen, showrooms, garderobes en eetkamers.
Extra functie: Repeater-functie. De MiBoxer artikelen kunnen onderling signalen overdragen binnen een straal van 30 meter. Er hoeft dus slechts één vochtbestendige lamp aangestuurd te worden om de gewenste instellingen naar de andere lampen over te dragen. Zo kunnen ook lange afstanden, bijvoorbeeld in hallen, worden overbrugd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 7 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928885 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,6 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,8 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 173 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 198 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1900 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,6 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1900 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Opbouwbreedte: | 51 mm |
| Opbouwlengte: | 1033 mm |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productbreedte: | 51 mm |
| Producthoogte: | 53 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1033 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 140 Grad |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingshoogte: | 6 cm |
| Verpakkingslengte: | 105 cm |
| Voeding: | intern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden