MiBoxer RGB+CCT DMX LED Controller 5 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT039M
MiBoxer RGB+CCT DMX LED Controller 5 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT039M
€ 14,95
Niet langer beschikbaar
RGB CCT Controller van Mi-Boxer voor LED strips
Deze controller van Mi-Light/Mi-Boxer is een verdere ontwikkeling van het vorige model met de aanduiding FUT039 en is speciaal ontworpen voor de aansturing van RGB CCT LED-strips.
Deze nieuwe driver is uitgebreid met een extra functie, namelijk signaaloverdracht en signaalsynchronisatie. Het signaal wordt verzonden binnen een straal van 30 meter. Men zou dus elke 30 meter een extra transformator kunnen monteren en zo, dankzij de repeater-functie, een signaaloverdracht over grote afstanden realiseren. De opeenvolgende apparaten moeten aan dezelfde afstandsbediening (apart te bestellen) zijn gekoppeld om de synchronisatie te laten werken.
Met de controller kunnen tot 8 zones, bijv. 8 verschillende ruimtes, worden aangestuurd.
Uitbreidingen
De RGB CCT controller wordt direct aangestuurd met een afstandsbediening (apart te bestellen). Wij adviseren vanwege compatibiliteitsredenen afstandsbedieningen van Mi-Light/Mi-Boxer. De controller kan door maximaal 4 afstandsbedieningen worden aangestuurd.
Spraakbesturing via Amazon/Alexa of Google Home is ook mogelijk. Hiervoor is een speciale WLAN Gateway van Mi-Light/Mi-Boxer vereist, bijv. art.nr. 3596.
Instructievideo voor de MiBoxer RGB+CCT DMX LED Controller 5 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT039M | 4272
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 5 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 12 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 11 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 12 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Productbreedte: | 37,5 mm |
| Producthoogte: | 22 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 119 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer, DMX |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden