MiBoxer RGB+CCT LED Controller IP67 5-kanaals 12/24V Multifunctionele LED Strip Panel Besturing LS2-WP
MiBoxer RGB+CCT LED Controller IP67 5-kanaals 12/24V Multifunctionele LED Strip Panel Besturing LS2-WP
€ 36,95
39 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
LED Controller van MiBoxer voor panelen en LED strips
De LED controller heeft een lengte van 136 mm (met afsluitkappen 185 mm), een breedte van 87 mm en een hoogte van 31 mm. Dankzij de beschermingsklasse IP67 is de controller geschikt voor gebruik buitenshuis en is deze zelfs beschermd tegen tijdelijke onderdompeling.
De controller is een 5-in-1 oplossing. Hiermee kunnen enkelkleurige LED strips worden gedimd en kunnen CCT-panelen en RGB/RGBW/RGB+CCT verlichting worden aangestuurd.
Naast bediening via afstandsbediening en wandschakelaar (beide apart te bestellen) is spraakbesturing mogelijk. Hiervoor is de aanwezigheid van een 2.4 GHz gateway vereist.
De aansluitkabels aan de zijkant zijn elk 180 mm lang.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 5 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 24,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,255 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,303 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 43 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 50 g |
| Ingangsspanning: | 36 V/DC, 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,255 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Productbreedte: | 87 mm |
| Producthoogte: | 31 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 136 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 480 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC, 36 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 20000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 10,5 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden