MiBoxer RGB+CCT LED Inbouwspot vierkant wit 9W 120x120mm 2.4GHz WiFiready FUT064
MiBoxer RGB+CCT LED Inbouwspot vierkant wit 9W 120x120mm 2.4GHz WiFiready FUT064
€ 24,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Dimbare LED Inbouwspot 9W | vierkant | RGB+CCT | FUT064
De vierkante LED inbouwspot beschikt over 16 miljoen lichtkleurinstellingen. Naast bontgekleurde lichtkleuren is ook het kleurtemperatuurbereik van 2700K tot 6500K selecteerbaar. Dit bereik omvat warm-, neutraal- en koudwitte lichtkleuren.
Alleen al deze instelmogelijkheden maken deze inbouwspot interessant voor diverse toepassingsgebieden: woonkamer, eetkamer, keuken, slaapgedeeltes, kantoorruimtes en nog veel meer.
Met het gekleurde licht worden de verschillende sferen versterkt die men in een specifieke ruimte wil bereiken. De koudwitte lichtkleur is geschikt voor geconcentreerd werken of helpt bij de juiste kledingkeuze. Neutraalwit licht wordt vaak in keukens gebruikt. En als de keuken even niet wordt gebruikt, waarom dan niet eens voor kleur gaan? De warmwitte lichtkleur heeft vooral de voorkeur om een gezellige sfeer te creëren, bijvoorbeeld in de woonkamer.
De inbouwspot heeft een wit frame en wordt daarom graag in witte plafonds ingebouwd. De veerklemmen aan de zijkant fixeren de inbouwspot in de plafonduitsparing. Aan de achterzijde bevindt zich een aluminium behuizing om warmte snel af te voeren. De LED spot wordt geleverd met een constante stroomdriver om een lange levensduur van ca. 50.000 uur te garanderen. Geschikt voor Smart Home - door eenvoudige uitbreidingen (apart te bestellen) wordt de inbouwspot via een app op de smartphone bediend. Met een 2.4GHz gateway is spraakbesturing via Amazon Alexa of Google Assistant mogelijk. En als u het eenvoudiger wilt, dan zijn er als alternatief afstandsbedieningen of wandschakelaars voor de aansturing.
De dimbare LED inbouwspots zijn in staat om ontvangen signalen door te geven binnen een straal van 30 meter. Deze repeater-functie is zeer nuttig, omdat inbouwspots niet afzonderlijk aangestuurd hoeven te worden. Het signaal kan ook naar andere MiBoxer apparaten worden verzonden.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP54 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 15 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| EPREL-registratienummer: | 928887 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,236 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,31 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 72 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 73 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 105 mm |
| Inbouwdiepte: | 33 mm |
| Inbouwlengte: | 105 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 720 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,236 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 720 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 120 mm |
| Producthoogte: | 35 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 120 mm |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,3 cm |
| Verpakkingslengte: | 15,7 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden