MiBoxer RGB+CCT Lamp 9W E27 | 2.4GHz WiFi ready | FUT012
MiBoxer RGB+CCT Lamp 9W E27 | 2.4GHz WiFi ready | FUT012
€ 16,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
RGB+CCT Lamp E27 9W 2.4GHz WiFi ready
Dank de keuze uit ca. 16 miljoen kleurinstellingen wordt deze LED lamp vooral gebruikt om sfeeraccenten in een ruimte aan te brengen. De RGB CCT LED lamp is dimbaar, waardoor er nog meer instelmogelijkheden zijn om het perfecte sfeerlicht te creëren.
Wat zijn de bedieningsmogelijkheden?
De LED lamp wordt aangestuurd met een wandschakelaar, afstandsbediening of uw smartphone. Voor de smartphone moet de bijbehorende app worden geïnstalleerd en dan staat niets de afstandsbediening meer in de weg.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen brandt de CCT LED lamp dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
De afmetingen van de RGB CCT lamp
De lamp heeft een breedte van 74 mm en een lengte van 137 mm. Controleer voor aankoop of deze ongebruikelijke afmetingen combineerbaar zijn met uw armatuur of niet. Het moet er tenslotte ook goed uitzien.
Mi-Light of MiBOXER - wat is het verschil?
Het korte antwoord: Er is geen verschil.
Het iets langere antwoord: Mi-Light heeft een naamsverandering naar MiBOXER doorgevoerd. Op de lange termijn zal de naam Mi-Light dus verdwijnen. De afzonderlijke artikelen blijven onderling combineerbaar (let altijd op de uitleg bij de betreffende artikelen).
Instructievideo MiBoxer RGB+CCT Lamp 9W E27 | 2.4GHz WiFi ready | FUT012 | 2667
Ontdek in deze video hoe u de E27 lamp efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
"
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 14,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928873 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrieksgarantie: | 3 jaar |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Fitting: | E27 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,12 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,16 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 42 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 42 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | MiBoxer |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 960 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,12 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 960 Lumen |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productdiameter: | 74 mm |
| Producthoogte: | 137 mm |
| Productkleur: | wit |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 220 Grad |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingshoogte: | 7,6 cm |
| Verpakkingslengte: | 7,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden