MiBoxer RGB+CCT Smart WiFi LED Controller IP67 5 Kanaal 12/24V WiFi Tuya Alexa Google Besturing WL5-WP
MiBoxer RGB+CCT Smart WiFi LED Controller IP67 5 Kanaal 12/24V WiFi Tuya Alexa Google Besturing WL5-WP
€ 42,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Slimme Wifi Controller van MiBoxer voor LED verlichting
Vanwege de beschermingsklasse IP67 is deze controller voor LED verlichting zowel geschikt voor buitengebruik als voor binnengebruik. De “7” in IP67 betekent dat de controller ook beschermd is tegen tijdelijke onderdompeling. De bedrijfstemperatuur ligt tussen -20 °C en 45 °C. De controller is omgeven door robuust kunststof.
Via deze MiBoxer controller worden de kleurinstelling, kleurtemperatuur en de dimbaarheid van de LED verlichting aangestuurd.
De aansluitkabels aan beide uiteinden zijn elk 180 mm lang.
5-in-1 oplossing - deze controller is bruikbaar voor monochrome, CCT, RGB, RGBW en RGB CCT verlichting.
Aansturing (apart te bestellen)
De controller wordt aangestuurd met geschikte MiBoxer afstandsbedieningen (RGB CCT) of MiBoxer wandschakelaars (inbouw of opbouw).
Voor spraakbesturing via Amazon Alexa of Google Assistant is de slimme controller al compatibel. Met de bijbehorende spraakopdrachten schakelt u de LED-verlichting aan of uit, past u de helderheid aan en wisselt u de lichtkleur.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 5 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 24,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,317 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 50 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 57,261 g |
| Ingangsspanning: | 36 V/DC, 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Productbreedte: | 87 mm |
| Producthoogte: | 31 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 185 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | Wi-Fi, Amazon Alexa, MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 480 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 36 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 20000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 10,5 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n, MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden