MiBoxer RGB+CCT WIFI LED Controller 5 Kanaal 12/24V WiFi Tuya Alexa Google FUT039W
MiBoxer RGB+CCT WIFI LED Controller 5 Kanaal 12/24V WiFi Tuya Alexa Google FUT039W
€ 15,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4525
Slimme MiBoxer Controller RGB+CCT 12/24V met Tuya-chip
Met de MiBoxer controller FUT039W regelt u de lichtkleurselectie van uw RGB+CCT-verlichting, bijv. LED strips of LED panels. De traploze dimbaarheid is een ander pluspunt.
Lichtbediening via afstandsbediening of muurschakelaar
Om redenen van compatibiliteit raden wij afstandsbedieningen van MiBoxer aan (FUT089, FUT088, FUT092, FUT096).
Geschikte opbouw-muurschakelaars van MiBoxer zijn de modellen B0, B3, B4, B8. Als inbouw-muurschakelaars komen de modellen T3 und T4 in aanmerking.
Afstandsbediening of muurschakelaar moeten apart worden besteld.
Lichtbediening via smartphone
Met de gratis MiBoxer app bedient u de huis- of kantoorverlichting ook als u op reis bent. App openen en via touch het licht in- of uitschakelen.
Lichtbediening via spraak
Amazon Alexa, Google Assistant/Google Home … het in-/uitschakelen en dimmen van licht is slechts één spraakopdracht verwijderd, net als het wijzigen van de lichtkleur.
Smart Home Verlichting
Met de MiBoxer controller FUT039W ligt het Smart Home universum aan uw voeten. De controller RGB+CCT heeft vele andere praktische uitbreidingen, waaronder:
- Bioritme: de lichten gaan aan/uit afhankelijk van de stand van de zon.
- Gedefinieerde lichtscènes: Voor alle alledaagse situaties legt u vast hoe het licht moet branden, bijv. bij bezoek, bij het lezen of werken.
- Andere gezinsleden of collega's kunnen het lichtbeheer mede bepalen
- De lampen en armaturen kunnen in verschillende groepen worden samengevoegd en aangestuurd.
- Lichtspel bij muziek
- Timer functie
- Wek- en slaapfunctie
Technische Specificaties
- Bluetooth 4.2 (laag stroomverbruik)
- Wlan-standaard: IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
- Afmetingen (LxBxH): 74,5 mm x 36 mm x 17 mm
- Signaaloverdracht en synchronisatie binnen een straal van 30 meter
- Bedrijfstemperatuur van -10 °C tot + 40 °C
- Hoogwaardige kunststof behuizing
Instructievideo voor de MiBoxer RGB+CCT WIFI LED Controller 5 Kanaal 12/24V WiFi Tuya Alexa Google FUT039W | 4525
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer RGB+CCT WIFI LED Controller 5 Kanaal 12/24V WiFi Tuya Alexa Google FUT039W"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 5 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 7,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 13 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 12000 mA |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Opbouwbreedte: | 36 mm |
| Opbouwlengte: | 74,5 mm |
| Productbreedte: | 36 mm |
| Producthoogte: | 17 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 74,5 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 10 mW |
| Smart Home Systemen: | Wi-Fi, Amazon Alexa, Google Assistant, Tuya Smart, MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC - 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 3,7 cm |
| Vervangend artikel: | 4823 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.