MiBoxer RGB+CCT Wandbediening 4 Zones Opbouw Dimmen Schakelen Kleurregeling batterijgevoed B4 - Kleur: zwart
MiBoxer RGB+CCT Wandbediening 4 Zones Opbouw Dimmen Schakelen Kleurregeling batterijgevoed B4
€ 22,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4531
MiBoxer Wandbediening Opbouw voor RGB+CCT verlichting, B4-B
Vier verschillende zones van LED-lichtbronnen kan deze functionele wandbediening met een bereik van 30 m aansturen en daarbij de kleurinstellingen van rood, groen, blauw in 16 miljoen verschillende mengingen creëren. Verder wordt via de MiBoxer wandbediening zowel de kleurverzadiging veranderd als tussen de verschillende kleurtemperaturen warmwit, neutraalwit en koudwit gewisseld.
- Het aantal lichtbronnen per ruimte (zone) is daarbij onbeperkt.
- U heeft voor de kleurwisselprogramma's de keuze uit 9 verschillende modi en kunt de snelheid van de wisselingen aanpassen.
- Alle instellingen kunt u telkens zo dimmen als voor u aangenaam is.
- Gemaakt van hoogwaardig, zwart kunststof met een extra afdekking van gehard glas.
- Het oppervlak van de wandbediening reageert uiterst gevoelig en stabiel op de aanraking van de respectievelijke sliders en knoppen.
- Hij heeft de afmetingen van 8,6 cm x 8,6 cm en is klaar voor gebruik met twee AAA-batterijen.
- Voor bevestiging aan de wand kunt u dubbelzijdig plakband gebruiken.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer RGB+CCT Wandbediening 4 Zones Opbouw Dimmen Schakelen Kleurregeling batterijgevoed B4 - Kleur: zwart"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 1,4 cm |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,13 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 27 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 33 g |
| Ingangsspanning (V): | 3 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,1 kg |
| Opbouwbreedte: | 86 mm |
| Opbouwlengte: | 86 mm |
| Productbreedte: | 86 mm |
| Producthoogte: | 16 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 86 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 2,6 cm |
| Verpakkingslengte: | 1,4 cm |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.