MiBoxer RGB LED Controller 3 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT037M
MiBoxer RGB LED Controller 3 Kanaal 12/24V Multifunctionele LED Strip Paneel Besturing FUT037M
€ 7,77
% € 12,95 (40% bespaard)Niet langer beschikbaar
Mi-Light/Mi-Boxer Controller voor RGB LED strips
Deze controller is een verdere ontwikkeling van de FUT037-controller en is uitgebreid met een repeater-functie. Deze nieuwe RGB LED controller maakt signaaloverdracht en signaalsynchronisatie mogelijk binnen een straal van 30 meter. Dit betekent dat u deze controller om de 30 meter kunt installeren en zo willekeurige afstanden kunt overbruggen om LED strips aan te sturen.
Met bijvoorbeeld een afstandsbediening (apart te bestellen) regelt u de kleurinstellingen en de dimbaarheid. Na de aansturing van één controller wordt de gewenste instelling direct doorgegeven aan de andere controllers.
Hoe stuurt u de controller aan?
De afstandsbediening (apart te bestellen) is de eenvoudigste manier van aansturen. Het koppelen van de apparaten gaat snel en eenvoudig. Wij raden het gebruik van Mi-Light/Mi-Boxer producten aan, zodat de compatibiliteit tussen de apparaten gewaarborgd is.
Bediening via smartphone of spraakbesturing is mogelijk. Hiervoor is een uitbreiding met een WLAN-gateway of WiFi-bridge nodig (beide apart te bestellen). Ook hier raden wij de producten van Mi-Light/Mi-Boxer aan om redenen van compatibiliteit.
Instructievideo voor de Mi-Boxer Controller voor RGB LED strips FUT037M
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 3 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 12 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 13 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 13 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Productbreedte: | 37,5 mm |
| Producthoogte: | 22 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 119 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden