MiBoxer RGB Strip Controller voor 230V LED Strips 1.8A max 400W HF3-P4
MiBoxer RGB Strip Controller voor 230V LED Strips 1.8A max 400W HF3-P4
€ 19,18
% € 47,95 (60% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4557
MiBoxer LED-driver HF3-P400V210 voor 230V LED Strips RGB
Met deze LED-driver worden de kleurkeuze en dimbaarheid van RGB-strips 230V aangestuurd.
Technische details
- Vermogen: 400W
- Werktemperatuur van -10 °C tot 40 °C
- Bereik 30 meter (vrije zichtlijn, muren kunnen bijv. het bereik beperken)
- Overspanningsbeveiliging
- Ingangsspanning AC220~240V
- Afmetingen (LxBxH): 174 x 59 x 34,5 mm
Bedieningsmogelijkheden
- Afstandsbediening (apart te bestellen)
- Spraakbesturing (geschikte gateway vereist, apart te bestellen)
- Smartphone (geschikte gateway vereist, apart te bestellen)
De controller heeft een repeater-functie en kan signalen, bijv. kleurinstellingen, doorgeven aan andere MiBoxer-apparaten binnen een straal van 30 meter.
Instructievideo voor de MiBoxer LED-driver HF3-P400V210 voor 230V LED Strips RGB
Ontdek in deze video hoe u de controller efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer RGB Strip Controller voor 230V LED Strips 1.8A max 400W HF3-P4"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 22,5 cm |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Energieverbruik: | 400 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,57 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,62 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 53 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 54 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,57 kg |
| Nominale stroom: | 4100 mA |
| Productbreedte: | 59 mm |
| Producthoogte: | 34,5 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 174 mm |
| Smart Home Systemen: | Wi-Fi, Amazon Alexa, Google Assistant, MiBoxer |
| Uitgangsspanning: | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Vermogen: | 400 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 12,3 cm |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.