MiBoxer RGBW LED Controller 4 Kanaal 12/24V Multifunctie LED WiFi Tuya Alexa Google Besturing FUT038W
MiBoxer RGBW LED Controller 4 Kanaal 12/24V Multifunctie LED WiFi Tuya Alexa Google Besturing FUT038W
€ 20,95
Niet langer beschikbaar
Slimme MiBoxer Controller RGBW 12/24V met Tuya-chip
Met de MiBoxer Controller FUT038W regelt u de lichtkleurselectie van uw RGBW-verlichting en de dimbaarheid.
Lichtbesturing met afstandsbediening of muurschakelaar
Vanwege compatibiliteitsredenen raden wij afstandsbedieningen van MiBoxer aan, bijv. FUT089, FUT088, etc.
Bij de muurschakelaars vindt u opbouw- en inbouwmodellen. Afhankelijk van het model kunt u lampen/lichtbronnen in verschillende groepen samenvoegen en elke groep afzonderlijk aansturen.
De afstandsbediening of muurschakelaar moet apart worden besteld.
Lichtbesturing met smartphone
Met de gratis MiBoxer app bedient u de huis- of kantoorverlichting ook op afstand. Bent u al onderweg en bent u vergeten het licht uit te doen? Met de app op uw smartphone kunt u alles regelen.
Lichtbesturing via spraak
Amazon Alexa, Google Assistant/Google Home … het in-/uitschakelen en dimmen van licht is slechts een spraakopdracht verwijderd, net als het wijzigen van de lichtkleur.
Smart Home verlichting
Met deze controller creëert u een eenvoudige toegang tot de Smart Home wereld met vele andere praktische uitbreidingen, waaronder:
- Bioritme: de lichten gaan aan/uit afhankelijk van de stand van de zon.
- Vooraf gedefinieerde lichtscènes: Voor alle alledaagse situaties legt u vast hoe het licht moet branden, bijv. bij bezoek, tijdens het lezen of werken.
- Andere gezinsleden of collega's kunnen het lichtbeheer mede bepalen
- De lampen en armaturen kunnen in verschillende groepen worden samengevoegd en aangestuurd.
- Lichtspel op muziek
- Timerfunctie
- Wek- en slaapfunctie
Technische specificaties
- Bluetooth 4.2 (laag stroomverbruik)
- Wifi-standaard: IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
- Afmetingen (LxBxH): 74,5 mm x 36 mm x 17 mm
- Signaaloverdracht en synchronisatie binnen een straal van 30 meter
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 4 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 7,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 13 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Nominale stroom: | 12000 mA |
| Opbouwbreedte: | 36 mm |
| Opbouwlengte: | 74,5 mm |
| Productbreedte: | 36 mm |
| Producthoogte: | 17 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 74,5 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 10 mW |
| Smart Home Systemen: | Wi-Fi, MiBoxer, Bluetooth |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC - 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden