MiBoxer RGBW Versterker/Amplifier 4 Kanaal 12/24V PA4
MiBoxer RGBW Versterker/Amplifier 4 Kanaal 12/24V PA4
€ 11,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
MiBoxer Versterker (Amplifier) voor RGBW Strips PA4
Een versterker is nodig bij het leggen van LED-strips vanaf een bepaalde afstand, omdat het uitgangssignaal dan niet meer voldoende is om de volledige lichtsterkte tot het einde van de strip te behouden (kleuren worden bleker, wit licht wordt zwakker).
Bij strips met 30 LED/meter is het signaal meestal voldoende voor ongeveer 10 meter.
Wanneer u strips met 60 LED/meter gebruikt, raden wij een versterker aan vanaf een striplengte van ca. 5m.
In principe is het gebruik van "oneindig veel" versterkers mogelijk, zodat een enkele controller volstaat om een eveneens "oneindig lange" LED-strip aan te sturen.
De LED-strip moet via DC12-24V spanning worden gevoed om deze versterker te kunnen gebruiken.
Ingangsspanning und uitgangsspanning moeten gelijk zijn.
De versterker mag niet in de buurt van grote metalen oppervlakken of sterke elektromagnetische frequenties worden gebruikt, omdat het bereik daardoor nadelig zou worden beïnvloed.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 4 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 12 cm |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,08 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 12 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 13 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Productbreedte: | 47 mm |
| Producthoogte: | 23 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 119 mm |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 360 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 15000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 5 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden