MiBoxer RGBW Wandlamp Schakelaar 4 Zones Inbouw Dimmen Schakelen Kleurregeling 230V Aansluiting T3
MiBoxer RGBW Wandlamp Schakelaar 4 Zones Inbouw Dimmen Schakelen Kleurregeling 230V Aansluiting T3
€ 11,23
% € 22,45 (49.98% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
MiLight Wandlamp Schakelaar Controller voor RGBW
Decoratief en multifunctioneel biedt deze wandlamp schakelaar controller de mogelijkheid om vier verschillende zones van RGB of RGBW LED-lampen of LED-controllers te bedienen en verschillende kleurwisselprogramma's in te stellen.
Hij heeft een vierkant oppervlak (8,6cm x 8,6cm) van hoogwaardig, wit kunststof en bovendien een afdekking van gehard glas.
Het touch-oppervlak reageert uiterst gevoelig en stabiel, waarop u negen verschillende programma's voor uw LED-verlichting in verschillende wissel- of afloopsnelheden kunt instellen, uiteraard naast een stabiele modus zonder wisseling, indien dat voor een bepaalde tijd gewenst is.
Daarbij heeft u de keuze uit vrijwel oneindig veel kleurmengingen (om precies te zijn: 16 miljoen verschillende kleuren!) en ook wit licht, en u kunt alles natuurlijk ook naar eigen voorkeur dimmen.
De „60 seconden Delay OFF“ functie is een andere geweldige eigenschap van deze wandcontroller, die een bekend dilemma oplost:
Men schakelt het licht uit… en staat in het donker!
Nee, nu niet meer, want het wordt pas donker met een vertraging van 60 seconden!
De wandlamp schakelaar controller wordt als een lichtschakelaar ingebouwd en werkt met een bedrijfsspanning van AC180-240V.
Via de 2.4 GHz frequentie heeft hij een bereik van 30m.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 11,3 cm |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,165 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,211 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 50 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,05 g |
| Inbouwbreedte: | 48 mm |
| Inbouwdiepte: | 22 mm |
| Inbouwlengte: | 48 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,165 kg |
| Opbouwbreedte: | 86 mm |
| Opbouwlengte: | 86 mm |
| Productbreedte: | 86 mm |
| Producthoogte: | 32 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 86 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 11,3 cm |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden