MiBoxer Starterset Pro 5in1 (FUT089 + LS2)
MiBoxer Starterset Pro 5in1 (FUT089 + LS2)
€ 31,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
MiBoxer Starterset met afstandsbediening & controller RGB CCT voor LED strips
Met deze MiBoxer starterset willen wij u een snelle instap in de wereld van regelbare verlichting bieden.
De afstandsbediening - eenvoudige aansturing van de controller
Met deze afstandsbediening worden de lichten van acht verschillende zones, bijv. 8 kamers, aangestuurd. Het bereik van 30 meter zou u al heel goed in staat moeten stellen om vanaf de bank de gehele huisverlichting te bedienen. Houd er rekening mee dat het bereik door muren, plafonds en metalen oppervlakken eventueel beperkt kan worden.
De functietoetsen op de afstandsbediening spreken voor zich: touch-kleurenwiel voor gekleurd licht en twee sliders voor het witte licht en de helderheid.
5in1 Controller - op weg naar een Smart Home
Met de 5in1 controller worden
- enkelkleurige LED strips
- RGB LED strips
- CCT LED strips
- RGBW LED strips
- en RGB CCT LED strips
De geschikte modus wordt via een kleurtoets op de controller ingesteld. Aan de ene kant bevindt zich een 6-polige opening waarmee een LED-strip wordt aangesloten. Aan de andere kant is een 2-polige opening voor de aansluiting op een DC 12-24V DC-stekker.
Als u de controller via een smartphone (via een gratis app) wilt aansturen, dan moet u een extra besturingsmodule (apart te bestellen) gebruiken. De controller is WiFi ready. De stap naar een Smart Home is dus voorbereid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 5 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,17 kg |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 6000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,86 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Productbreedte: | 38 mm |
| Producthoogte: | 23 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 124 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 360 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 15000 mA |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden