MiBoxer Starterset Single Color (FUT007 + FUT036M)
MiBoxer Starterset Single Color (FUT007 + FUT036M)
€ 24,45
Niet langer beschikbaar
MiBoxer Starterset Afstandsbediening & Controller voor enkelkleurige LED-strips
Voor de eenvoudige aansturing van enkelkleurige LED-strips wordt vaak een afstandsbediening (FUT007) samen met een controller (FUT036M) gebruikt. Om redenen van compatibiliteit raden wij altijd het gebruik van één merk of serie aan, zoals bijv. MiBoxer. MiBoxer is een voordelig alternatief voor andere merkfabrikanten. De controller is reeds WiFi-geschikt en kan met de uitbreiding van een gateway (apart te bestellen) via de smartphone worden aangestuurd. De stap naar een Smart Home is dus niet groot meer.
De controller voor enkelkleurige LED-strips
De controller wordt met 2 schroeven op een glad oppervlak bevestigd. Een voeding wordt ofwel via schroefklemmen aangesloten of via een DC 2.1 / 5.5 mm aansluiting. De controller stuurt alleen enkelkleurige LED-strips aan: koudwit, neutraalwit, warmwit. De controllers hebben een repeater-functie, wat betekent dat het signaal over een afstand van 30 m kan worden overgedragen. Wanneer men dus de helderheid dimt, wordt het signaal doorgegeven aan alle controllers binnen een straal van 30 meter, die op hun beurt het signaal weer verder overdragen, enzovoort.
CCT Afstandsbediening voor de aansturing van de controller
De afstandsbediening maakt gebruik van het veelgebruikte 2,4GHz radiosysteem.
Via het zwarte draaiwiel wordt de LED-strip traploos gedimd. Met de centraal geplaatste drukknop wisselt men tussen de lichtkleuren koudwit, neutraalwit en warmwit.
Met deze afstandsbediening kunnen 4 verlichtingsgroepen, bijv. de verlichting van 4 kamers of 4 verlichtingszones in één ruimte, worden aangestuurd.
De afstandsbediening heeft een direct bereik van 30 meter. Houd er rekening mee dat muren,plafonds of metalen oppervlakken dit bereik kunnen beperken.
De handzame afstandsbediening heeft de afmetingen (LxBxH) van 111x53x22 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 1 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 12000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Productbreedte: | 37,5 mm |
| Producthoogte: | 22 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 119 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden