MiBoxer WIFI LED Controller Dimmer 1 Kanaal 12/24V LED Strip WiFi Tuya Alexa Google Besturing FUT036W
MiBoxer WIFI LED Controller Dimmer 1 Kanaal 12/24V LED Strip WiFi Tuya Alexa Google Besturing FUT036W
€ 12,22
% € 24,45 (50.02% bespaard)Niet langer beschikbaar
Slimme MiBoxer Controller 12/24V voor eenkleurige LED-verlichting
Met de MiBoxer Controller FUT036W bedient u bijvoorbeeld eenkleurige LED-strips, inclusief traploze dimbaarheid.
Lichtbesturing met afstandsbediening/wandschakelaar
Vanwege compatibiliteitsredenen raden wij afstandsbedieningen en wandschakelaars van MiBoxer aan (FUT006, FUT007, B1/T1, FUT087).
Afstandsbediening of wandschakelaar moeten apart worden besteld.Lichtbesturing met smartphone
Met de gratis MiBoxer App bedient u de huis- of kantoorverlichting ook op afstand. Bent u al onderweg en bent u vergeten het licht uit te schakelen? Met de app op uw smartphone kunt u alles regelen.
Lichtbesturing via spraak
Amazon Alexa, Google Assistant/Google Home … het in-/uitschakelen en dimmen van licht is slechts één spraakopdracht verwijderd.
Smart Home Verlichting
Met de MiBoxer Controller FUT036W creëert u een eenvoudige toegang tot de Smart Home wereld met vele andere praktische uitbreidingen, waaronder:
- Bioritme: de lichten gaan aan/uit afhankelijk van de stand van de zon.
- Gedefinieerde lichtscènes: Voor alle alledaagse situaties legt u vast hoe het licht moet branden, bijv. bij bezoek, bij het lezen of werken.
- Andere gezinsleden of collega's kunnen het lichtbeheer mede bepalen
- De lampen en armaturen kunnen in verschillende groepen worden samengevoegd en aangestuurd.
- Timer functie
- Wek- en slaapfunctie
Technische Specificaties
- Bluetooth 4.2 (laag stroomverbruik)
- Wlan-standaard: IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
- Afmetingen (LxBxH): 74,5 mm x 36 mm x 17 mm
- Signaaloverdracht en synchronisatie binnen een straal van 30 meter
- Bedrijfstemperatuur van -10 °C tot + 40 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen, DC-stekker 5.5/2.1 |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 1 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 7,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 13 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 12000 mA |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Nominale stroom: | 12000 mA |
| Opbouwbreedte: | 36 mm |
| Opbouwlengte: | 74,5 mm |
| Productbreedte: | 36 mm |
| Producthoogte: | 17 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 74,5 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 10 mW |
| Smart Home Systemen: | Wi-Fi, Amazon Alexa, Google Assistant, Tuya Smart, MiBoxer, Bluetooth |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC - 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n, MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden