MiBoxer Wand-inbouw Dimmer 1 Kanaal Dimmen Schakelen 12-24V P1
MiBoxer Wand-inbouw Dimmer 1 Kanaal Dimmen Schakelen 12-24V P1
€ 23,45
Niet langer beschikbaar
Wand-inbouw Dimmer Controller 1-kanaal
Met deze eenvoudige maar elegante wandschakelaar kunt u gemakkelijk uw lampen / verlichtingsmiddelen traploos via touch dimmen. Dankzij de geheugenfunctie worden bij het opnieuw inschakelen de laatste instellingen voor de lampen geladen.
De wandschakelaar is hoogwaardig afgewerkt en het bedieningspaneel is gemaakt van gehard glas. Hierdoor is de schakelaar eenvoudig te reinigen en vergeelt deze niet na verloop van tijd. Het glasoppervlak oogt bovendien stijlvol en modern.
Het bedieningspaneel beschikt over een uiterst nauwkeurig touchscreen waarmee u uw verlichting aan/uit kunt zetten of kunt dimmen. Er is daarnaast een "Mode"-toets die is voorzien van 9 verschillende modi (bijv. langzaam dimmen of knipperen).
Bovendien is er een automatische uitschakelfunctie, waardoor het licht na 60 seconden wordt uitgeschakeld. Genoeg tijd dus om rustig in bed te stappen! En mocht u in het donker de schakelaar zoeken, volg dan gewoon het rode indicatielampje.
De schakelaar heeft een bereik tot 30m. Zoals al onze wandschakelaars is deze compatibel met de MiBoxer afstandsbedieningen en de app.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 1 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 11,3 cm |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,18 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 31 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 39 g |
| Inbouwbreedte: | 86 mm |
| Inbouwdiepte: | 9 mm |
| Inbouwlengte: | 86 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Kanaalschakelstroom: | 5000 mA |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Nominale stroom: | 10000 mA |
| Productbreedte: | 85 mm |
| Producthoogte: | 26 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 85 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 240 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 10000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 11,3 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden