MiBoxer Wanddimmer / Wandschakelaar | 1-kanaals | Dimmen Schakelen FUT087
MiBoxer Wanddimmer / Wandschakelaar | 1-kanaals | Dimmen Schakelen FUT087
€ 9,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Ronde wandschakelaar van MiBoxer voor het in-/uitschakelen en dimmen (FUT087)
Deze wandschakelaar reageert op aanraking om het licht in of uit te schakelen of te dimmen. De MiBoxer wandschakelaar werkt op twee AAA-batterijen en kan daarom op elke gewenste plek worden gemonteerd.
De wandschakelaar heeft een diameter van 80mm en een hoogte van 17mm. Het bereik bedraagt 30 meter.
Voor de communicatie wordt de 2,4GHz draadloze radiotechnologie gebruikt.
Wanneer u de OFF-toets lang ingedrukt houdt, licht de toets op in de nachtmodus, zodat u de schakelaar ook in het donker gemakkelijk kunt vinden.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Driverfabrikant: | Futlight |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 80 mm |
| Inbouwdiepte: | 17 mm |
| Ingangsspanning (V): | 3 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Productbreedte: | 80 mm |
| Productdiameter: | 80 mm |
| Producthoogte: | 17 mm |
| Productkleur: | wit |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden