MiBoxer Wandschakelaar 4 Zones Opbouw Dimmen Schakelen batterijgevoed B1
MiBoxer Wandschakelaar 4 Zones Opbouw Dimmen Schakelen batterijgevoed B1
€ 16,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
MiBoxer Wandschakelaar Opbouw met dimfunctie
Dim uw producten zonder bekabeling! Met deze opbouw wandschakelaar kunt u de schakelaar overal in huis plaatsen door deze eenvoudig op een vlakke ondergrond te plakken. De wandschakelaar heeft een bereik van 30 meter, waardoor zowel de LED lampen in een grote ruimte als in de aangrenzende kamers kunnen worden bediend.
Met de wandschakelaar kunt u tot 4 zones bedienen. Binnen de zones kunt u een onbeperkt aantal lampen en lichtbronnen integreren. Bij de onderverdeling heeft u de vrije keuze: zo kunt u uw lampen bijvoorbeeld in groepen samenvoegen of per woonruimte scheiden.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Ja |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Driverfabrikant: | Futlight |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,046 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 86 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Inbouwlengte: | 86 mm |
| Ingangsspanning (V): | 3 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,046 kg |
| Productbreedte: | 86 mm |
| Producthoogte: | 20 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 86 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden